Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
SvätoplukovoHľadať
 
 

Voľby do Európskeho parlamentu 2019

Voľby do Európskeho parlamentu

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky vyhlásil Rozhodnutím č. 28/2019 Z.z. voľby do Európskeho parlamentu a určil termín ich konania na sobotu 25. mája 2019 od 7:00 do 22:00 hod.


 

Právo voliť a byť volený


 

E-mailova adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena do okrskovej volebnej komisie a na doručovanie žiadostí o vydanie hlasovacieho preukazu

Informácia  o e-mailovej adrese na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do  okrskovej volebnej komisie a na doručovanie žiadostí o vydanie hlasovacieho preukazu :

 info@svatoplukovo.eu

Do  okrskovej volebnej komisie môže delegovať jedného člena a jedného náhradníka politická strana alebo koalícia, ktorej kandidátna listina bola zaregistrovaná.

Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie doručí politická strana alebo koalícia  v lehote uvedenej v rozhodnutí o vyhlásení volieb (do 1. apríla 2019). Odporúčame do predmetu správy uviesť: Voľby do Európskeho parlamentu 2019.

Volič môže elektronicky požiadať  o vydanie hlasovacieho preukazu  najneskôr 15 pracovných dní predo dňom konania volieb  - t. j. najneskôr 03.05.2019                Odporúčame do predmetu správy uviesť: Voľby do Európskeho parlamentu 2019.

Telefonický kontakt: 037 77 98 788

E-mailová adresa: info@svatoplukovo.eu

Adresa: Obec Svätoplukovo, Obecný úrad, č. 76, 951 16 Svätoplukovo   


 

Menovanie zapisovateľa okrskovej volebnej komisie

Utvorenie volebných okrskov a určenie volebných miestností

webygroup
ÚvodÚvodná stránka